pon.-czw.: 11:00 - 22:45
pt.-sob.: 12:00-22:45
nd.: 11:00-22:45

Torro powstało pod koniec 2010r. Z początku tylko jako Pizzeria na dowóz, a od 2012r. zaprosiliśmy Was w nasze skromne progi, abyście mogli usiąść, odpocząć, porozmawiać, pojeść, poprzebywać. 

Minęło 10 lat dużo to i mało, szybko zleciało. Dla nas ten czas był niezwykle pracowity i kreatywny. W międzyczasie oddaliśmy lokal po drugim generalnym remoncie ,poszerzyliśmy menu,a po kuchni przeszła rewolucja kadrowa. Rewolucja na szczęście nie skończyła się jak ta październikowa i wyszła nam na dobre. Dziś Torro tworzą fantastyczni młodzi ,ale już solidnie doświadczeni ludzie, którzy wiedzą czego chcą i czego oczekują od nas nasi Goście. Podajemy Państwu przede wszystkim pizzę. Pizzę taką, jaką sami chcielibyśmy zamawiać. Pizzę gorącą, aromatyczną, a nade wszystko wyśmienitą. Nasza pizza nie jest ani typowo włoska ani typowo amerykańska. Staramy się czerpać z tego co najlepsze zarówno z jednej jak i drugiej szkoły, dlatego jest ona tak wyjątkowa i cieszy się Państwa niesłabnącym zainteresowaniem już 10 lat. Zawsze świeże warzywa, najwyższej jakości sery i wędliny oraz ciasto wg niezmiennego oryginalnego przepisu to właśnie pizza z Torro, ale Torro to nie tylko pizza, to również przepyszne świeże sałatki przyrządzane dopiero po wpłynięciu zamówienia. Spróbujcie greckiej, z gruszką czy pikantnej a smak zostanie z Wami na długo.

Od jakiegoś czasu w naszm menu zagościły burgery, długo nad nimi pracowaliśmy. Poszukiwaliśmy odpowiednich bułek w najlepszych rzeszowskich piekarniach, szukaliśmy dostawcy najwyższej jakości mięsa wołowego rasy Black Angus, zależało nam na tym aby było z polskich hodowli. I udało się! Burgery to nasz bestseller! Świeża podwójnie mielona dwustugramowa (przed wysmażeniem) porcja wołowiny codziennie wypełnia nasze znakomite bułki, całość podkreślają naturalne dodatki i niebanalne sosy. W końcu byk w logo i nazwa do czegoś zobowiązują.

Torro to również dania w dostawie. W 2017 r. podjęliśmy trudną, ale jedynie słuszną decyzję o ograniczeniu strefy dowozu do połowy miasta ( jego zachodniej części do rzeki Wisłok ). Stale rosnąca ilość zamówień, powodowała wydłużanie czasu dostawy, oraz obniżała ogólną jakość obsługi. Na to nie mogliśmy sobie pozwolić. Dziś dowozimy już tylko szybko i zawsze ciepłe prosto z pieca.

Nie organizujemy imprez typu wesela, chrzciny, konferencje dlatego jesteśmy otwarci od poranka do późnego wieczora przez 7 dni w tygodniu. Jeśli chcesz zaprosić znajomych na swoje urodziny, wystarczy zwykła rezerwacja ,na tort przymykamy oko ;)

Dziękujemy za wszystkie pozytywne wieści i recenzje, jest ich bardzo dużo! Prosimy o więcej! Dają nam niezwykła radość i motywację do cięzkiej pracy i dalszego udoskonalania naszych pozycji w menu.

Zapraszamy do zamówień i odwiedzin.